30 Kasım Tarihinde Yönetim Kurulu Toplantımızı Gerçekleştirdik

Yönetim Kurulu üyelerimiz 30 Kasım tarihinde online olarak bir araya geldiler. Davetimiz üzerine toplantımızın ilk bölümüne derneğimizin yeni üyesi Bilyoner İnteraktif Hizmetleri’nin yöneticileri Melih Elsin, Yeşim Çam Rengül ve Soner Sarışın da katılarak yönetim kurulu üyelerimiz tanıştılar ve keyifli bir sohbet gerçekleştirdiler. Bilyoner İnteraktif Hizmetleri’ne bir kez daha aramıza hoş geldiniz mesajlarımıızı iletmiş olduk.

Toplantımızın devam eden bölümünde, ekim ayında gerçekleştirdiğimiz etkinliklerimizle ilgili genel bilgileri ve etkinlikler sonrasında paylaşılan memnuniyet anketlerinin sonuçları aktarıldı. 2 yıl aranın ardından yüz yüze gerçekleştirdiğimiz ve 500’e yakın üst düzey katılımcıyı ağırladığımız ÇMD 10. Geleneksel Çağrı Merkezi Zirvesi’nin genel memnuniyet skoru yüzde 97’yi olurken, Türkiye’nin her yerinden 1.000 kişiye yakın Takım Lideri’ni ağırladığımız 8. Takım Liderleri Zirvesi Webinarı’nın genel memnuniyet skoru ise yüzde 95 oldu. Memnuniyetlerle birlikte bazı tavsiye ve önerilerini de ileten katılımcılarımıza bir kez daha ilgileri için teşekkür ediyoruz. Duyurularına çok yeni başladığımız 6. Altın Kulaklık Ödüllerimizle ilgili de bilgilendirmeler yapıldı. “Bu İşi Seviyorum Çünkü..” ve “En Samimi Müşteri Deneyimi Hikayesi” kategorilerinin yanına bu yıl “Sen Modunu Nasıl Yakalıyorsun?” isimli yeni bir kategori ekledik. Çağrı merkezi sektöründe çalışan tüm müşteri temsilcilerinin başvuru yapabildiği yarışmamızla ilgili detaylı bilgi için, https://altinkulaklik.cagrimerkezleridernegi.org/ internet sitesi ziyaret edilebilir.

Geçmiş etkinliklerin sonuçlarıyla ilgili bilgilerin paylaşılmasının ardından, 2023 yılı için planlanan etkinlik takvimi de yönetim kurulu üyelerinin görüş ve önerilerine sunuldu. Yapılan fikir alışverişleri neticesinde, etkinliklerin daha sık aralıklarla ve sektörümüzdeki farklı çalışan gruplarına yönelik de etkinliklerin planlanmasına karar verildi.

Toplantımızın ilerleyen bölümünde, Yönetim Kurulu Başkanımız Banu Hızlı, 22 Kasım’da İngiltere Çağrı Merkezi Derneğinin (CCMA) davetiyle ve ev sahipliğinde gerçekleşen ve Avrupa’dan 8 farklı ülkenin çağrı merkezi derneğinden temsilcinin bulunduğu toplantıyla ilgili detayları paylaştı. Ayrıca aynı gece düzenlenen, 2022 European Contact Centre & Customer Service Awards ( ECCCSA) ödül töreninde  “Association Partners” olarak yer aldık ve derneğimizi temsilen Banu Hanım, bir kategorinin kazanlarını anons ederek sahnede ödüllerini takdim ettiği detayları da paylaştı.

Aktif olarak çalışmalarını sürdüren Strateji, İletişim ve Genişleme, Teknoloji ve Altyapı ile Global Rekabet Komitelerinin güncel faaliyetleri ile ilgili de yönetim kurulu üyelerimiz bilgilendirilirken,  dernek iç denetiminin, Denetim Kurulu Üyelerimizle birlikte  5 Aralık 2022 tarihinde gerçekleştirileceği belirtildi.