GDZ Enerji Yatırımları Derneğimizin Yeni Üyesi Oldu!

2 ayrı lokasyonda 487 çalışanı ile müşterilerine çağrı merkezinin tüm kanallarını kullanarak kesintisiz 7/24 hizmet veren GDZ Enerji Yatırımları, derneğimizin yeni üyesi oldu. GDZ Enerji Yatırımları'nın aramıza katılmasının ardından Derneğimizin üye sayısı 53 oldu.

GDZ Enerji Yatırımları Hakkında

Aydem Enerji bünyesinde yer alan GDZ Enerji Yatırımları AŞ,  9 yıllık Çağrı Merkezi tecrübesine sahip kadrosuyla 2013 tarihinde kurulmuş olup, Denizli ve İzmir’de iki ayrı lokasyonu, 200 koltuk kapasitesi ve 487 çalışanı ile müşterilerine çağrı merkezinin tüm kanallarını kullanarak kesintisiz 7/24 hizmet vermektedir.

GDZ Enerji Yatırımları Çağrı Merkezi, enerjik ve yenilikçi kadro, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşım, yüksek teknolojik alt yapı ve hızla cevap vermek üzerine kurgulanan altyapısı ile maksimum hizmet kalitesini müşterilerine sunmak için gerekli tüm teknolojik ve insan kaynağı yöntemlerini kullanmaktadır. Güncel yazılımları kullanarak tüketicilere ait tüm bilgilerin saklanması adına son teknoloji donanım ürünleri kullanılırken, güçlü teknik altyapısı ile hizmet sürdürülebilirliği güvence altına alınmıştır.

Yıllık 9 Milyonu aşkın gelen çağrı, 1 Milyonu aşkın giden çağrı yönetimini 9 yıllık sektör deneyimiyle birleştirerek enerji, otomotiv, E-Ticaret, telekomünikasyon gibi farklı sektörlerde faaliyet gösteren şirketlere değer yaratan çözümler sunmaktadır. Bu çözümleri sunarken yabancı dil desteği ile İngilizce çağrıları da karşılayan uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

Müşteri memnuniyetini sağlarken aynı zamanda çalışan memnuniyetini gözeten GDZ Enerji Yatımları AŞ. yeni dünya koşulları gereğince değişen çalışma modellerine uyum sağlayarak Hibrit Çalışma modeline geçmiştir.

Müşteri temsilcileri şirket içinde düzenlenen sosyal etkinliklere katılım sağlayarak çalışma anlarını eğlenceli hale getirirken Aydem Akademi ile online ya da yüz yüze kişisel gelişim ve mesleki eğitimlere katılabilmektedir.

GDZ Enerji Yatırımları AŞ, Aydem Enerji kültürel dönüşüm çalışmaları kapsamında, daha eşit bir GDZ Enerji Yatırımları, daha eşit bir dünya oluşturmamızda katkı sağlayacak “Aydem Eşit Hayat” insiyatifi kapsamında çalışmaktadır. Her alanda adalet ve eşitlik yaklaşımını hayata geçirerek fırsat eşitliği, cinsiyet temelli ayrımcılığa karşı duruşumuzu her alanda daha belirgin hale getirmektedir.

GDZ Enerji Yatırımları AŞ, “Harika Bir İş Yeri”dir. İş yeri kültürü ve çalışan memnuniyeti konusunda global ölçekte hizmet veren Great Place to Work® Enstitüsü’nün yürüttüğü programda 2021 yılında Great Place to Work® “Harika İş Yeri” Sertifikasını almış, “Türkiye’nin En İyi İşverenleri Listesi’ne girmeyi başarmıştır. Bu başarısını katlayarak sürdürmeye devam etmiş 2022 yılında da, Great Place to Work® Sertifikası almaya hak kazanmış ve “Türkiye’nin En İyi İşverenleri Listesi”nde yer almıştır.

İlk çağrısını aldığı günden bu yana kalite ve uluslararası standart uyumlarına önem veren yaklaşımını ISO 9001, ISO 10002, ISO 27001, ISO 18295-1,ISO 14001, ISO 45001, ISO 50001 Kalite Belgeleriyle desteklemiş, üst düzey müşteri deneyimi için dünya standartlarında hizmet vermeyi amaçlamaktadır.