21 Nisan Tarihinde Yönetim Kurulu Toplantımızı Gerçekleştirdik

Koronavirüs salgınının etkisini devam ettirmesi sebebiyle, Nisan ayındaki Yönetim Kurulu toplantımızı da online olarak gerçekleştirdik. 21 Nisan’daki toplantımızın ilk bölümüne davetimiz üzerine katılan PED Performans Eğitim şirketinin kurucu ortağı Fatih Morova, salgın sürecinde değişen eğitim modüllerine, tercihlerine ve ihtiyaçlarına ilişkin gelişmeleri aktardı ve karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Her yıl Türkiye’nin birçok farklı bölgesinden takım liderlerini ağırladığımız Takım Liderleri Zirvemizin 6.’sını bu yıl yine 700’e yakın genç sektör liderinin katılımıyla 14 Nisan tarihinde gerçekleştirmemizin ardından yaptığımız memnuniyet anketi sonuçları ve geribildirimleri değerlendirdik. Gelen geribildirimlere göre sonraki etkinlikler için motive olurken, içerik ve konuşmacılar için de şimdiden hazırlıklara başlanabileceğini görüştük.

Toplantımızın son bölümünde üye kurumlarımızda gerçekleşen temsilci değişiklikleri ve İl Dernekler Müdürlüğü’ne bildirimi yapılan 2020 yılına ait dernek beyannamesinin detayları yönetim kurulu üyelerimizle paylaşıldı ve onaylandı.