17 Şubat Tarihinde YK Toplantımızı Gerçekleştirdik

Pandemi önlemleri kapsamında online olarak yapmaya devam ettiğimiz Yönetim Kurulu Toplantımızı, 17 Şubat tarihinde gerçekleştirdik. 2021 yılının ilk yönetim kurulu toplantısında, çağrı merkezi sektörüne hizmet veren tedarikçi firmaların yönetim kurulu toplantılarımıza davet edilerek sektörümüze ilişkin fikir alışverişinde bulunulması kararı almıştık. Bu karar çerçevesinde gerçekleştirdiğimiz ilk toplantımıza, davetimize ilk olumlu dönüşü yapan, Genesys firmasından Bölge Satış Müdürü Enda Kesim’in katılımıyla başladık.

Enda Kesim’in, müşteri deneyimi alanındaki gelişmelerden bahsettiği sunumunun ardından toplantımıza, ISO 18295 Müşteri İletişim Merkezi Standardı kapsamında belgelendirme denetimlerini başarıyla tamamlayan EnerjiSA firması katıldı. Toplantıya katılan müşteri ilişkilerinden sorumlu yöneticiler Serkan Torun, Zafer Yünlü ve Hakkı Cengiz’in sürece ilişkin değerlendirmeleri alınırken, hak kazandıkları belge için yönetim kurulu üyelerimiz kendilerini tebrik ettiler.

Toplantımızın devamında yönetim kurulu üyelerimizle, İleti Yönetim Sistemi ile ilgili olarak üye kurumlarımızı bilgilendireceğimiz toplantımıza ilişkin gelişmeleri paylaştık. Ardından da bu yıl 6. kez gerçekleşecek olan geleneksel etkinliğimiz Takım Liderleri Zirvemize ilişkin bilgilendirmeleri aktarırken, zirvemizin tarihini de 14 Nisan 2021 olarak netleştirdik. Ayrıca her yıl Derneğimiz tarafından gerçekleştirilen Türkiye Çağrı Merkezi Pazar Araştırması’nın 2020 yılı raporunun devam eden sürecini değerlendirdik.

Son bölümde denetim kurulu üyelerimizde gerçekleşen bir değişikliği paylaşarak toplantımızı sonlandırdık. Tempo Çağrı Merkezi firmasından Levent Burçin Sözütok’un organizasyon değişikliği nedeniyle farklı bir göreve atanmasından dolayı boşalan denetim kurulu üyeliğine, yine aynı firmadan Çağrı Merkezi Satış Direktörü ve İcra Kurulu Üyesi olan Taylan Akalın atandı. Bu vesileyle Levent Burçin Sözütok’a bugüne kadar derneğimize vermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ederken, Taylan Akalın’a da yeni görevinin hayırlı olmasını dileriz.