Ceyber Derneğimiz Yeni Üyesi Oldu!

Ceyber, 2016 yılından bu yana ‘’Mutlu Çalışan, Mutlu Müşteri’’ sloganı ile gelişimci ve yenilikçi vizyonunu sürdürülebilir adımlarla ileriye taşıyan kurumsal müşterilerine İzmir ve İstanbul (Çok yakında) olmak üzere 2 lokasyonda 300’den fazla seat kapasitesi ile eğitimden e-ticarete farklı sektörlerde hizmet vermektedir. CeyBer çağrı merkezi, mutlu müşterilerin, mutlu çalışanlardan geldiğine ve bu konuda çok şanslı olduklarına inanıyor. 

CeyBer çağrı merkezinin verdiği hizmetler arasında tele satış-tele pazarlama, teknik destek, tahsilat aramaları, sadakat, churn, geri kazanım aramaları, sosyal medya, back office ve diğer hizmetler de bulunmaktadır.

En önemli hedefleri arasında mevcut müşterilerin memnuniyetini, verimliliğini ve kalite düzeyini sağlamak yer almaktadır. Bu anlayış doğrultusunda ISO 9001 Kalite Yönetim Şartları, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti ve ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Standartları çerçevesinde bütünleşmiş kalite yönetim sistemi kurulmuş olup uygulanmaktadır. 

2016 yılında 50 seat kapasite ile faaliyetlerine başlayan CeyBer, 2019 yılının sonunda 300 seat kapasitesine ulaşmıştır. 2023 yılında ise 1000 seat kapasitesine ve 4  lokasyona ulaşmayı hedeflemektedir.