Yönetim Kurulu Toplantımızı 11 Temmuz Tarihinde Gerçekleştirdik

Yönetim Kurulumuz 11 Temmuz'da bir araya gelerek hem yılın ilk 6 ayını değerlendirdi hem de yıl sonuna kadar olan gündemlerle ilgili bilgi aldı.

Toplantımızın açılışında derneğimize üyelik başvurusunda bulunan Gateaway Management Lojistik (Vfs Global), Protel Bilgisayar A.Ş. ve Eleman.net firmalarının başvurularının onaylanması ile derneğimizin üye sayısı 56'ya yükselmiş oldu.

KVKK ile ilgili sektörümüzdeki eksikliklerin neler olduğunu tespit etmek adına 7 Haziran tarihinde avukatımız Sn. Çiğdem Ayözger'in liderliğinde bir çalıştay gerçekleştirmiştik. Bu çalıştayla ilgili olarak Çiğdem Hanım görüşlerini aktardı ve 4 Ekim tarihinde gerçekleştireceğimiz KVKK çalıştayı ile ilgili bilgiler verdi.

Toplantımızın diğer önemli gündemleri ise telefon dolandırıcılığı olayları, 2018 Türkiye Çağrı Merkezi Sektörü Pazar Araştırması, sektör standartlarının belirlenmesi, sosyal sorumluluk projelerimiz ve yılın son 6 ayında gerçekleştireceğimiz 3. Takım Liderleri Zirvesi ve ÇMD Geleneksel Çağrı Merkezi Zirvesi ile ilgili çalışmalardı.