Yönetim Kurulumuz 7 Kasım Tarihinde Toplandı

Yönetim Kurulu üyelerimiz, Webhelp Türkiye ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda bir araya geldi. 

Ekonomik gelişmelerin sektörümüze etkilerinin değerlendirilmesiyle başlayan toplantımız, kurucu eski başkanlarımızdan Bahadır Pekkan'ın dernek onursal üyeliğine oy birliği ile kabul edilmesiyle devam etti. Şubat ayında gerçekleşmesi planlanan genel kurulumuzla ilgili güncel bilgilerin paylaşılmasının ardından diğer toplantı gündemlerimize geçildi. 

Bu yıl hayata geçirmeyi planladığımız önemli gündemlerimizden birisi de sektör standartları oldu. Çağrı merkezi firmalarının niteliklerini artırmayı amaçladığımız bu projemiz son adımlarına yaklaştık. Yeni yılın ilk günlerinde basılması planlanan kitapçığımızın düzeltmeleriyle ilgili yönetim kurulu üyelerimizi bilgilendirdik. 

Geçtiğimiz yıl ilk kez derneğimiz tek başına yürüttüğü bir proje olan Türkiye Çağrı Merkezi Pazar Araştırmasının oldukça ilgi görmesinin ardından bu yıl da bizim tarafımızdan yapılması konusunda fikir birliği oluşmuştu. Çalışmalarına Ekim ayında başladığımız bu değerli projemizle ilgili de güncel bilgilerimizi paylaştık.

Toplantımızın son bölümünde, Ekim ayında gerçekleştirdiğimiz "Kişisel Verilerin Korunması Kanunun Neresindeyiz?" konulu seminerimizin genel değerlendirmesi yapılırken, yine oldukça keyifli geçen 3. Takım Liderleri Zirvesi'nin memnuniyet anketinin paylaşılması ile toplantımızı sonlandırdık.

Toplantımız içerisinde ayrıca Kızılay ve GETEM ile birlikte gerçekleştireceğimiz sosyal sorumluluk projelerine de yer verildi.