Derneğimize Katılan Yeni Üyeler!

2002 yılında kurulan Türk Şirketi Gateway Management, hükümetler ve diplomatik misyonlar için vize başvuru hizmetleri veren VFS Global ile ortaklık halinde 10 yılı aşkın süredir Türkiye’de vize başvuru hizmeti faaliyetlerini  sürdürmektedir. Yerel ve global tecrübelerini birleştiren stratejik ortaklığın Türkiye’deki başarısı, operasyonları kalite standartlarına uygun şekilde yürütmeye verdiği büyük önemden kaynaklanmaktadır. Gateway Management halihazırda  stratejik partneri VFS Global ile birlikte Avusturalya, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Kanada, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Dubai, Estonya, Finlandiya, Fransa, Yunanistan, İrlanda, İtalya, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Hollanda, Norveç, Polonya, Rusya, Slovenya, İsveç,Ukrayna ülkeleri adına hizmet vermektedir.

 

Gateway Management Çağrı Merkezi 2011 yılından beri Harbiye lokasyonunda 35 kişilik ekibiyle 26 ülke için 7 dilde çağrı, mail ve chat kanallarını kullanarak hizmet vermektedir.

 

Türkiye'deki faaliyetlerinin yanı sıra, Gateway Management, 2016 yılı itibariyle faaliyet alanını genişletmiş ve  Türkiye Dışişleri Bakanlığı tarafından yurtdışı elçilikleri adına Türkiye Vizesi başvuru hizmetleri  verilmesi anlamında resmi olarak yetkilendirilmiştir. Gateway Management Lojistik, halihazırda Türkiye’de 20, yurtdışında ise Azerbaycan, Cezayir, Birleşik Arap Emirlikleri ve Irak’ta 10 ayrı Vize Başvuru Merkezi yürütmektedir.