Derneğimize Katılan Yeni Üyeler!

Enerji Telekomünikasyon Hizmetleri A.Ş. 2013 Yılında telekomünikasyon sektöründe faaliyet göstermek üzere kurulmuş ve 2017 Yılına kadar yüz yüze kanallarda hizmet vermiştir.

2017 yılında faaliyetlerine Çağrı Merkezi sektöründe devam etmek adına Tokat’ta yatırım  kararı almıştır. Haziran 2017’de çağrı merkezi hizmetinde 25 kişi ile çalışmalarına başlayan firmamız bugün 300 kişi ile ticari hayatına devam etmektedir.

Çağrı merkezi binamız, 4.250 m2 kapalı alana ve 600 hazır seat kapasitesine sahiptir.  Kurulduğu günden itibaren sahip olduğu deneyimli yönetici kadrosu, yenilikçi, rekabetçi ve dürüst hizmet politikasını benimseyen kuruluşumuz, teknoloji yatırımları ile Çağrı Merkezi sektöründe lider firmalar arasında yer almayı amaçlamaktadır.

Kalite, Müşteri Memnuniyeti ve Bilgi Güvenliği konusunu öncelikli olarak gündeminde tutan firmamız, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 15838 Müşteri İlişkileri Yönetim Sistemi ve ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi ile sürdürülebilir yönetim ve kalite standartlarına sahiptir.

Amacımız, kalitemizi her geçen gün arttırmak, müşterilerimizin çağrı merkezi ihtiyaçlarını tespit ederek pratik ve ekonomik çözüm önerileri getirmek, teknolojik alt yapısı ve yenilikçi iş modellerini sunmak ve mükemmeliyetçi bir iç ve dış müşteri memnuniyeti yaratmaktır.