Derneğimize Katılan Yeni Üyeler!

Türkiye’nin turizmde en hızlı büyüyen çağrı merkezlerinden biri olan Linebilgi, İstanbul ve Eskişehir lokasyonlarında proje ve otel bazlı çağrı merkezi hizmeti sunuyor. Satışta etkin, sistemde yenilikçi  olan Linebilgi; maksimum müşteri memnuniyeti  mottosu ile yola çıktığı 2014 yılından bu yana iş ağını Türkiye’nin dört bir tarafına genişletmeye devam ediyor.

İş ortağı olduğu otel ve firmaların ihtiyaç ve taleplerini anlayarak onlara kalıcı çözümler sunan Linebilgi; geniş profesyonel kadrosu ile müşterilerinin hizmet kalitesi ve performans hedefi beklentilerine zamanında cevap veriyor.

Teknolojik ve yazılımsal gelişmeleri yakından takip ederek bünyesine hızlıca dahil eden Linebilgi’de bir çağrı merkezi operasyonunda  gerekli tüm temel altyapılar bulunmaktadır. Linebilgi’de bununla birlikte Online Marketing departmanı da yer alıyor. Online Marketing departmanı iş ortağı olduğu firmaların reklam çalışmalarında önemli rol oynuyor. Google partnerleri arasında yer almanın getirdiği sorumlulukla hareket eden Linebilgi; Adwords, Facebook, Youtube, Instagram ve Yandex reklamları konusunda tecrübeli ekibi ile iş ortağı olduğu firmalara rekabet avantajı sağlıyor ve hedeflerine ulaştırıyor.