Derneğimize Katılan Yeni Üyeler!

32 Net Bilgi Teknolojileri İnşaat San. ve Tic.Ltd.Şti.

2014 Yılının ilk çeyreğinde  Isparta ilinde istihdam yaratmak amacıyla karar alan 32 Net Yönetim Kurulumuz  2015’in ilk aylarında 120 kişilik kadro ile faaliyete geçti. Türkiye’nin önde gelen ulusal şirketlerinin Projelerine yol arkadaşlığı ederek bu yola çıktık.

2015 yılının sonlarında lokasyonumuzu %150 büyüterek müşteri temsilcisi kadromuzu 350 e çıkardık. Bugün bu kadroyu %30 daha büyüterek  bölgenin en büyüğü olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.              

                Kurulduğumuz günden beri mükemmeliyetçi politikamız ile çalışanlarımızın ve müşterilerimizin memnuniyetini birbirine eşdeğer tutarak daha ileri teknolojiye yatırım yapmaktayız. Bu doğrultuda iş ortaklarımıza en az maliyetle en iyi hizmeti sağlayarak destek olmaktayız.

             Müşterilerimiz ile hizmet verdiğimiz firmalar arasındaki tüm deneyimi kayıt altına alan Veri Analitiği araçlarımız sayesinde müşterilerimizi daha iyi tanıyarak, müşteri gruplarına-kişiye özel çözümler geliştirebilmek temel hedeflerimiz arasındadır. İlkelerimiz; müşteri odaklı,takım ruhuna sahip,üst düzey güvenilirlik,yaratıcı inovasyonel,ulaşılabilir açık iletişim ve özverili bağlılıktır.                                           

           Kalite politamız;

           *Hizmet verdiğimiz müşterilerimize daima iyileştirme planı doğrultusunda teknolojiye dayalı hizmet sunarak,

           *Memnun çalışan-Memnun müşteri anlayışı ile hem çalışanlarımızın hem de müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak,

           *Müşterilerimizin şikayet,öneri,beklenti ve itirazlarını fırsat olarak görür;kalite kontrol birimimiz tarafından incelenir ve araştılır.Çözüm oluşturur ve kalıcı iyileştirmeler ile kalite sistemimizi uygularız.Bu sayede kalitemizi her geçen gün bir basamak daha yukarı taşırız.        

           *Tüm şirket ve müşteri bilgilerinin güvenliği için gizlilik önlemlerini en üst düzeyde tutarız.

           *Kalite yönetim sistemimizin performansını devamlı izleyerek iyileştirme uygulamaları ile geliştirmeyi taahhüt ederiz.

           *Kurum içinde ve dışındaki faaliyetlerimizi doğal kaynakları ve tabiatı en verimli kullanacak şekilde tasarlar ve çevre,iş sağlığı güvenliği riskleri ve çevresel etkileri belirler,özellikle çevre kirliliğini önleyici tedbirleri ile belirlenen riskleri ortadan kaldırmak için gerekli önlemleri alırız.

          *Herhangi bir iş kazasını veya acil durumda kayıpları en aza indirecek tedbirleri alırız.

         *Bütün faaliyetlerimizi çevre iş sağlığı güvenliği ve diğer yasal gereklilikler ile müşteri ve çalışan beklentilerine uygun olarak gerçekleştiririz.    

         *Kalite yönetim sistemimizde çalışanların katılımını ve bireysel sorumluluklarının farkında olmalarını sağlar ve çalışanlarımızın sürekli eğitimine destek veririz.