Derneğimize Katılan Yeni Üyeler!

Callay Çağrı Merkezi

2010 yılında Net-ka adı altında  kurulan şirketimiz, 2014 yılında şirket ve unvan değişikliği yaparak  Callay Çağrı Merkezi olarak hizmet vermeye  devam etmektedir. Bugün ise  büyük bir kapasiteye sahip olmak için ve bir çok alanda hizmet vermeye doğru ilerleyen bir telekomünikasyon firmasıdır. Kurulduğu günden beri dürüst hizmet politikası teknoloji yatırımları ile Çağrı Merkezinde lider firma olma yolundadır. ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi ve ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi ile sürdürülebilir yönetim ve kalite standartlarına sahibiz.

CALLAY müşteri ile yapılan organizasyon arasında önemli köprüler kurarak, müşteri sadakatini artırıp, firma ile müşteri ilişkisindeki kontrolünü sağlar. Bu doğrultuda müşterilerine  Ouıtband hizmet sunan ve talepleri stratejik planlayan Callay iş ortaklarına minimum maliyetle vermiş olduğu hizmetlerin yanı sıra iş yükünün de büyük kısmını azaltmıştır. Ayrıca değerlerimizde dürüstlük, kalite, sorumluluk, girişimcilik, uzmanlık ve sürekli gelişim inancı ile müşteri beklentilerini aşan katma değerli işbirliği ışığında sektörde hizmet vermektedir. İnsana yatırım yaparak çalışan mutluluğunu , motivasyonu sağlamak, hizmet öncesi ve sonrası müşteri analizleri yaparak müşteri sadakatini artırmak iş kalitesindeki politikalarımızın başında gelir.

Firmamızın en önemli sahiplendiği vizyon İş ortaklarımızın tespit edilen ihtiyaçlarına, kaliteli hizmet anlayışıyla cevap verirken onları başarıya taşıyan çözümlerin mimarı olmaktır.