Üye Toplantımızı 9 Mayıs Tarihinde Gerçekleştirdik!

9 Mayıs tarihindeki YK toplantımızı tüm üye temsilcilerimiz ile birlikte gerçekleştirdik. Derneğimizin 2016-2019 strateji toplantısı çıktıları hakkında bilgilendirme ve konuların delegasyonunu yaptığımız, üyelik başvurularının değerlendirdiğimiz, yeni üye kurum temsilcileri ile tanışma gerçekleştirdiğimiz toplantımıza ilgi ve katılım oldukça büyüktü.

Toplantımızın önemli gündemlerinden Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili Avukatımız Emre Berk, üyelerimizi bilgilendiren bir sunum yaptı ve kanun ile ilgili üyelerimizin sorularını yanıtladı.

Dernek olarak tüm üyelerimizi davet ettiğimiz ve 2 ayda 1 kez düzenlediğimiz geniş katılımlı toplantılarımızda, tedarikçilerimiz de toplantı sponsoru olarak bulunabilmektedir. Tedarikçilerimize daha yakın olarak hem onlara  hem de üyelerimize fayda sağladığımız bu uygulamamız kapsamında toplantı sponsoru olan firmamız 15 dakika sunum yapabilmekte, ürün ve hizmetlerini tanıtarak paylaşmak istedikleri materyalleri ve broşürleri de katılımcılarımıza iletebilmektedir. Bu kapsamda 9 Mayıs tarihinde toplantımızda ağırladığımız toplantı sponsorumuz olan Milennicom Telekomünikasyon'u aramızda görmekten ve daha yakından tanımaktan büyük memnuniyet duyduk.