CCR, Müşteri Deneyimini Bulut Teknolojileri İle Yeniden Tanımladı

Üyelerimizden CCR, İstanbul'daki Radisson Blu Şişli Otel'de 6 Mayıs'ta düzenlenen IFINTEC 2024 Konferansı'na platin sponsor olarak katıldı.

IFINTEC Konferansı, sektör liderlerinin bir araya gelerek bankacılık ve finans teknolojilerinin geleceğini şekillendiren önemli konuları tartışmaları için hayati bir platform görevi görüyor. Bu yıl, Perakende Bankacılık, Dijital Dönüşüm, Siber Güvenlik ve daha fazlasını içeren geniş bir tema yelpazesini kapsayan etkinlik, Türkiye'den ve dünyanın dört bir yanından katılımcıların ilgisini çekti.

 Konferansta, “Bulut Teknolojileri ile Müşteri Deneyimini Yeniden Tanımlamak” konusundaki görüşlerini aktaran CCR Satış Direktörü Cem Durna, Genesys Cloud ürününün son teknoloji yapay zeka özelliklerini ve sosyal dinleme yeteneklerini sergileyerek, müşteri deneyiminde tüm kanalların tek elden yönetilmesinin işletmelere sağlayacağı katkının gücüne odaklandı.

 IFINTEC 2024, 290'ın üzerinde katılımcı ve 40 konuşmacının yer aldığı ve bir önceki yıl ki konferansın başarılarının üzerine inşa edilen büyük bir organizasyon. Bankacılık sektöründen üst düzey yöneticilerin yüksek katılımı, bu platformun sektörde inovasyon ve iş birliğini teşvik etmedeki öneminin altını çizmektedir.